Kontakt

Základní informace

Logo LŠ
  • Advokátní kancelář Ing. Mgr. Ladislav Šmarda
  • Černochova 265/8,
  • 779 00, Olomouc
  • IČ: 06806031
  • Datové schránky: 5gf3fc2

S kým se u nás potkáte

Mgr. Ing. Ladislav Šmarda

Advokát

Mgr. Ing. Ladislav Šmarda

Advokát

Ing. Mgr. Ladislav Šmarda vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity v Brně v oboru daní, účetnictví a finančního řízení. Zaměřuje se na oblast smluvního poradenství a řešení nestandardních transakcí, oblast podnikatelských vztahů, obchodní společnosti (korporace), nemovitosti, evropskou regulaci a GDPR. Vedle toho se věnuje problematice duševního vlastnictví a autorských práv, oblasti práva IT a právních vztahů online.

Mgr. Bc. Jiří Pešát

Advokátní koncipient

Mgr. Bc. Jiří Pešát

Advokátní koncipient

Mgr. Bc. Jiří Pešát vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity v Brně v oblasti podnikové ekonomiky a managementu. Zaměřuje se na pracovní právo, zastupování v řízeních před soudy, správní právo, exekuce a insolvence. Vedle toho se věnuje regulacím v oblasti AML (proti praní špinavých peněz) a trestným činům v oblasti majetku.

Advokátní asistentka

Advokátní asistentka

Je studentkou Masarykova univerzity v Brně. V rámci svého studia vypomáhá v advokátní kanceláři na úseku administrativy a drobných právních úkonů.

Martin Fráňa

Externí konzultant

Martin Fráňa

Externí konzultant

Martin Fráňa je externím poradcem advokátní kanceláře pro hodnocení a analýzy technických prvků v oblasti IT, programového řešení a online procesů. Působí jako zaměstnanec ve firmě OLC systems jako odborník pro oblast IT/vývoj software, aplikací a e-commerce.

Potřebujete poradit

Napište nám nebo zavolejte


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutno vyplnit pro správné odeslání kontaktního formuláře.