Contact

Základní informace

Logo LŠ
  • Law firm Ing. Mgr. Ladislav Smarda

Olomouc Office
Černochova 265/8
779 00, Olomouc

Prague Office
Jindřišská 907/10
110 00 Praha

IČ: 06806031
Data box: 5gf3fc2

S kým se u nás potkáte

Mgr. Ing. Ladislav Šmarda

Advokát

Mgr. Ing. Ladislav Šmarda

Advokát

Ing. Mgr. Ladislav Šmarda vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity v Brně v oboru daní, účetnictví a finančního řízení. Zaměřuje se na oblast smluvního poradenství a řešení nestandardních transakcí, oblast podnikatelských vztahů, obchodní společnosti (korporace), nemovitosti, evropskou regulaci a GDPR. Vedle toho se věnuje problematice duševního vlastnictví a autorských práv, oblasti práva IT a právních vztahů online.

Mgr. Bc. Jiří Pešát

Advokátní koncipient

Mgr. Bc. Jiří Pešát

Advokátní koncipient

Mgr. Bc. Jiří Pešát vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity v Brně v oblasti podnikové ekonomiky a managementu. Zaměřuje se na pracovní právo, zastupování v řízeních před soudy, správní právo, exekuce a insolvence. Vedle toho se věnuje regulacím v oblasti AML (proti praní špinavých peněz) a trestným činům v oblasti majetku.

Nela Přadková

Právní praktikant

Nela Přadková

Právní praktikant

Nela Přadková je studentkou 4. ročníku oboru Právo a právní věda na Právnické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. V naší advokátní kanceláři se podílí na přípravě a zpracovávání drobných právních úkonů, analýz či rešerší. V rámci občanského práva se s oblibou zaměřuje na práva závazková a práva věcná. V rovině práva veřejného potom na právo správní s částečným přesahem do oblasti práva trestního.

Martin Fráňa

Externí konzultant

Martin Fráňa

Externí konzultant

Martin Fráňa je externím poradcem advokátní kanceláře pro hodnocení a analýzy technických prvků v oblasti IT, programového řešení a online procesů. Působí jako zaměstnanec ve firmě OLC systems jako odborník pro oblast IT/vývoj software, aplikací a e-commerce.

Do you need legal advice?

Contact Us


    * All items marked with an asterisk must be filled in for the correct submission of the contact form.