Advokátní kancelář a její služby

Naše služby nejsou jen o právu. Jsme opravdovými právními poradci v situacích, kde nás potřebujete nejvíce. Zájmy klientů máme na prvním místě a staráme se to, aby námi poskytnuté právní služby byly odvedeny k jejich celkové spokojenosti. Dáváme klientům svobodu a prostor k uskutečnění záměrů a staráme se o to, aby se nevystavili zbytečným rizikům. Podporujeme kreativní myšlení a pomáháme začínajícím podnikatelům (start-upům) překonat meze i překážky na cestě k dosažení vrcholu. Radíme podnikům při řešení běžných provozních záležitostí, ale i v situacích, kdy se chtějí skutečně posunou a vystoupit ze své komfortní zóny.

Ikona
Nabídka in-house poradenství (přímo u vás)
Ikona
Dlouhodobé harmonické vztahy
Ikona
Skutečné potřeby klientů
Ikona
Právně i ekonomicky účelná řešení

Společně s klienty nalézáme právní řešení, která mají skutečně smysl. Díky propojení práva a ekonomie naše právní poradenství umožňuje klientům efektivně dosáhnout žádaných výsledků. Základem úspěchu je úzká spolupráce a sdílené cíle, kterých chceme společně dosáhnout. Naše advokátní kancelář se zaměřuje na právní poradenství s akcentem na dlouhodobou spolupráci. Pomáháme našim klientům k uskutečnění obchodních vizí. Obohacujeme hlediska obchodních partnerů o odborný náhled a identifikujeme budoucí rizika. Klienti oceňují vnitřní logiku a ekonomicko-právní přístup. Kvalitní právní poradenství se nespokojí jen se zpracováním daného úkolu, jde nám skutečně o to, aby námi připravená řešení posunula vaše podnikání nebo zájmy o krok dále. Měřítkem správně odvedené práce je celkový užitek, který naše služba klientům přinesla. Díky našemu přístupu poznáte, že spolupráce s advokátní kanceláří při řešení vašich právních problémů skutečně dává smysl.

AK Šmarda - O nás
AK Šmarda - O nás

Základní ideou advokátní kanceláře je poskytovat právní poradenství jako službu, kterou bychom si sami přáli obdržet, pokud bychom nebyli právně vzděláni. Myšlenkou bylo vytvořit otevřené prostředí, kam se klienti nebojí přijít pro radu nebo informaci v mnohdy nepříjemné oblasti plnění právních povinností. Advokátní kancelář představuje oporu a zázemí pro kreativce, duševní tvůrce a snílky, kterými se cítíme být i my sami. Sdílené vize nás spojuje a utvářejí zároveň. Chceme být hnací silou pro lidi, kteří se nebojí vystoupit z řady, řešit výzvy a utvářet budoucnost. Naše poděkování v tomto ohledu patří i naším klientům, kteří jsou nám v tomto směru neskutečnou inspirací. Součástí příběhu advokátní kanceláře nejsou jen naše zásluhy, ale i společné vize, cíle, strasti a radosti, které každý den společně sdílíme a prožíváme s našimi klienty. Dohromady se neustále posouváme, formujeme a zdoláváme překážky, které se vyskytnout na naší společné cestě.

Jsme partnerem Shoptetu

Potřebujete poradit

Napište nám nebo zavolejte


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutno vyplnit pro správné odeslání kontaktního formuláře.