O naší Advokátní kanceláři

Advokátní kancelář se specializuje na právní poradenství podnikatelům a komerčním subjektům. Naší vizí je přinášet odborná a jedinečná řešení vašich problémů. Propojujeme znalosti práva s podnikáním a nacházíme řešení s novým rozměrem. Dodáváme vám jistotu, poskytujeme vám klíčové informace i právní porady a provádíme vás na cestách ke správným rozhodnutím.

Ikona
Nabídka in-house poradenství (přímo u vás)
Ikona
Dlouhodobé harmonické vztahy
Ikona
Skutečné potřeby klientů
Ikona
Právně i ekonomicky účelná řešení

Společně s klienty nalézáme právní řešení, která mají skutečně smysl. Díky propojení práva a ekonomie naše právní poradenství umožňuje klientům efektivně dosáhnout žádaných výsledků. Základem úspěchu je úzká spolupráce a sdílené cíle, kterých chceme společně dosáhnout. Naše advokátní kancelář se zaměřuje na právní poradenství s akcentem na dlouhodobou spolupráci. Pomáháme našim klientům k uskutečnění obchodních vizí. Obohacujeme hlediska klientů o odborný náhled a identifikujeme budoucí rizika.Lorem ipsum (zkráceně lipsum) je označení pro standardní pseudolatinský text užívaný v grafickém designu a navrhování jako demonstrativní výplňový text při vytváření pracovních ukázek grafických návrhů (např. internetových stránek, rozvržení časopisů či všech druhů reklamních materiálů). Lipsum tak pracovně znázorňuje text v ukázkových maketách (tzv. mock-up) předtím, než bude do hotového návrhu vložen smysluplný obsah.

Pokud by se pro stejný účel použil smysluplný text, bylo by těžké hodnotit pouze vzhled, aniž by se pozorovatel nechal svést ke čtení obsahu. Pokud by byl naopak použit
nesmyslný, ale pravidelný text (např. opakování „asdf asdf asdf…“), oko by při posuzování vzhledu bylo vyrušováno pravidelnou strukturou textu, která se od běžného textu liší. Text lorem ipsum na první pohled připomíná běžný text, slova jsou různě dlouhá, frekvence písmen je podobná běžné řeči, interpunkce vypadá přirozeně atd. Pokud by se pro stejný účel použil smysluplný text, bylo by těžké hodnotit pouze vzhled, aniž by se pozorovatel nechal svést ke čtení obsahu. Pokud by byl naopak použit nesmyslný, ale pravidelný text (např. opakování „asdf asdf asdf…“), oko by při posuzování vzhledu bylo vyrušováno pravidelnou strukturou textu, která se od běžného textu liší. Text lorem ipsum na první pohled připomíná běžný text, slova jsou různě dlouhá, frekvence písmen je podobná běžné řeči, interpunkce vypadá přirozeně atd.

AK Šmarda - O nás
AK Šmarda - O nás

Společně s klienty nalézáme právní řešení, která mají skutečně smysl. Díky propojení práva a ekonomie naše právní poradenství umožňuje klientům efektivně dosáhnout žádaných výsledků. Základem úspěchu je úzká spolupráce a sdílené cíle, kterých chceme společně dosáhnout. Naše advokátní kancelář se zaměřuje na právní poradenství s akcentem na dlouhodobou spolupráci. Pomáháme našim klientům k uskutečnění obchodních vizí. Obohacujeme hlediska klientů o odborný náhled a identifikujeme budoucí rizika.Lorem ipsum (zkráceně lipsum) je označení pro standardní pseudolatinský text užívaný v grafickém designu a navrhování jako demonstrativní výplňový text při vytváření pracovních ukázek grafických návrhů (např. internetových stránek, rozvržení časopisů či všech druhů reklamních materiálů). Lipsum tak pracovně znázorňuje text v ukázkových maketách
(tzv. mock-up) předtím, než bude do hotového návrhu vložen smysluplný obsah.

ACT
AldEkon
DP
E
EcoRapido
EDU COMM
Eduwin
OK3D
Mokuso
MySasy
OLC systems

Potřebujete poradit

Napište nám nebo zavolejte


    * Všechny položky označené hvězdičkou je nutno vyplnit pro správné odeslání kontaktního formuláře.