Legal services

Startups
V rámci našich služeb poskytujeme rovněž kompletní právní poradenství pro začínající podnikatele či startupy. Podporujeme kreativce a představujeme partnera, na kterého se můžete při skokovém rozvoji svého podnikání kdykoli obrátit.
more about the service
Labour law
Nastavujeme správná pravidla spolupráce v oblastech pracovního práva. Pomáháme vám překonat složitosti a problémy ve vztahu zaměstnance a zaměstnavatele. Hledáme řešení negativních dopadů způsobených pandemickou krizí.
more about the service
Intellectual Property Law, IT
Zabezpečíme právní poradenství v oblasti ochrany duševního vlastnictví, autorských práv a know-how. Pomáháme vymezit váš online prostor. Poskytujeme právní poradenství v případě zásahů do vašich práv v prostředí internetu.
more about the service
Real Estate
Zajišťujeme kompletní právní poradenství v oblasti nemovitostí. Chráníme Vaše práva k nemovitostem a poskytujeme vám jistotu nejen při koupi nebo prodeji nemovitých věcí, ale i realizaci staveb.
more about the service
Contracts
Vytváříme pevný právní základ a tvoříme smluvní řešení, díky kterým se vztahy realizují a rozvíjí. Chráníme Vaše zájmy a radíme Vám, jak vytvořit zázemí spolupráce s Vašimi smluvními partnery.
more about the service
Commercial companies
We recommend and implement the rules for the internal systems of a functioning company and provide legal assistance in relation to the company and formal representation of the business entity to public.
more about the service
Dispute resolution
Zastupujeme při hájení vašich zájmů v řízeních před soudy i rozhodci. Jsme vám oporou a stabilním partnerem při hledání cesty k řešení sporů. Pomáháme nalézt řešení i mimosoudní cestou.
more about the service
Execution and insolvency
We protect you from debtors' reluctance to voluntarily fulfil their debts. We find tools to bridge the negative impacts associated with insolvency and recover the maximum lost value for you.
more about the service
Administrative law and taxation
We provide legal support in asserting your rights against the public administration and help in the selection of optimal variants and procedures in the fulfillment of legal obligations towards the state in the area of tax law and administrative law.
more about the service

Do you need legal advice?

Contact Us


    * All items marked with an asterisk must be filled in for the correct submission of the contact form.